Milestone
Kurumsal


Müşterilerimizin gelişen teknolojilerin gerektirdiği standartları yakalaması için dijital çözümler sunarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlarken markalarını büyütmeleri için çalışıyoruz.

Yazılım sektöründe 15 yıllık tecrübenin ardından, sektörün çalışan gücüyle değiştirilemeyecek parametrelerine tepki olarak kurulan atölyemiz, geçmişinde verdiği katkı ile, kısa sürede kendini kanıtlamıştır. Kendi oluşturduğu dinamikler ve yurt dışı izlenimlerinin de katkılarıyla ürettiği ve üretmekte olduğu çözümler ile adını umulduğundan daha kısa sürede duyurmuştur.

Özel yazılım geliştirme, e-ticaret sistemleri, sosyal medya kampanyaları, web tasarım gibi sektöründe neredeyse binlerce oyuncusu olan bir meydanda, farklarımız ve farkındalık oluşturacağını düşündüğümüz yaklaşım tarzımız,
Web sitesi, firmaların yaşayan, ilgi gerektiren, fiziki şubelerinden daha önemli konumlu bulunan uzantılardır.

E-ticaret, vitrin, çalışan ve diğer tüm giderleri minimum olan bir satış sistemidir.

Google, Yandex, Web Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak, şehir merkezinde vitrin bir dükkan sahibi olmak kadar önemlidir.

Yazılmış ve yazılacak tüm programlar geliştirilmeye muhtaçtır.

Analiz edilmeyen ya da tam analizi yapılmayan veri bir yarar sağlamaz

İnnovasyon tüm ticarethanelerin muhtaç olduğu bir olgudur.

düşüncesinde çalışmak, bu düşünce üzerine mutabık kaldığımız müşteri adaylarımızla sürekli bağlantı halinde kalarak, birlikte fikirler ve çözümler üretmek istemekteyiz.

Milestone
Ekibimiz
Emre ÇELİKSOY
Yönetici
Burhan DEMİR
Satış ve Pazarlama
Furkan SARI
İçerik Yöneticisi
Muhammet TORPİL
Arayüz Geliştirici